Losowy obrazek

W Starym KinieDrukuj

W dobie ogólnego dostępu do środków masowego przekazu, nasze dzieci na co dzień mogą obejrzeć wybrany przez siebie film lub bajkę. Chcąc przybliżyć dzieciom dawny sposób wyświetlania bajek, przeprowadzone zostały w bibliotece szkolnej zajęcia dotyczące rzutnika „Ania”. Dzieci wykazały zachwyt oraz zainteresowanie starym urządzeniem.

Bajki wyświetlane są w sali telewizyjnej dla grup przedszkolnych oraz uczniów klas I – III.

16 marca przedszkolaki obejrzały bajki pt."Czerwony Kapturek " oraz "Przygody Koszałka Opałka".

23 listopada gromada zuchowa obejrzała bajkę "O dobrym rybaku Alim"(cz.1 i 2).

W dniu 24.03.2017r. gromadzie zuchowej zostały wyświetlone następujące bajki: " Małpka Ani"," O żabkach w czerwonych czapkach"," Koszałek - Opałek i wiosna".


W dniu 28.10.2016r. odbyła się prezentacja bajek dla przedszkolaków biorących udział w zajęciach dodatkowych. Wyświetlone zostały następujące bajki:" Kopciuszek" oraz " Czerwony Kapturek".

W dniu 14 kwietnia odbyła się prezentacja bajek dla uczniów klasy IIIb. Wyświetlone zostały następujące bajki: "Kopciuszek", "Czerwony Kapturek" oraz "Młynarz, syn jego i osioł".

W dniu 21 marca odbyła się prezentacja bajek dla uczniów klasy IIc: "Czerwony Kapturek" oraz "Przygody Koszałka Opałka"


W dniu 18.02.2016r odbyła się  prezentacja bajek dla grup przedszkolnych. Wyświetlone zostały następujące bajki: „Czerwony Kapturek”, „O żabkach w czerwonych czapkach” oraz „Jak wróbelek Elemelek był proszony na wesele”.

  

W dniu 25.02.2016r odbyła się prezentacja bajek dla uczniów klasy I. Wyświetlone zostały następujące bajki:  „O żabkach w czerwonych czapkach”,  „Jak wróbelek Elemelek był proszony na wesele” oraz „Czerwony Kapturek”.