SP ARKA KONKURS!!!Drukuj

Konkurs rozstrzygnięty!


Przez 14 dni chętne zawodniczki SP Arki Kluczewsko brały udział w konkursie "zdjęciowym". Na czym polegał konkurs? Przez 14 dni na stronie szkoły oraz na facebooku pojawiało się jedno zdjęcie związane z sukcesami siatkarskimi Szkoły Podstawowej z Kluczewska oraz klubu SP Arka Kluczewsko. W odpowiedzi należało podać rok zrobienia zdjęcia oraz miejscowość, w której zdjęcie wykonano. Oprócz tego można było zdobywać bonusy za dodatkowe pytania. Najszybsza osoba z każdego dnia otrzymywała "ekstra" 3 punkty. Trzeba przyznać, że przy niektórych zdjęciach rywalizacja rozstrzygała się w "pięciu minutach". Dziewczyny wykazały się ogromną wiedzą na temat udostępnianych im sukcesów sportowych. Umiejętnie też wyszukiwały podpowiedzi na stronie szkoły.

W wyniku 14-to dniowej rywalizacji klasyfikacja końcowa konkursu przedstawia się następująco: 1. Klaudia Synowiec (82 pkt.), 2. Kinga Czaińska (80 pkt.), Nina Parzuchowska (80 pkt.), 3. Aleksandra Depta (63 pkt.), Wiktoria Łęcka (63 pkt.), 4. Amelia Mazur (38 pkt.).

Wymienione dziewczyny zostaną za udział w konkursie nagrodzone podczas pierwszych zajęć treningowych po wymuszonej przerwie, na które chyba wszyscy z utęsknieniem czekają.

Do zobaczenia

 

Przejdź niżej, aby przeczytać na czym polega zabawa i aby zobczyć zdjęcia konkursowe.

Wszystkie zawodniczki SP Arka Kluczewsko oraz uczniów i absolwentów ZPS Kluczewsko zapraszamy do chwili zabawy w tych „ciężkich” czasach. Już piszemy na czym będzie ona polegała.

Począwszy od 14 kwietnia (wtorek) codziennie przez 14 dni (razem ukaże się 14 zdjęć) na stronie facebookowej SP Arki Kluczewsko oraz na stronie www.spkluczewsko.na16.pl w zakładce SP ARKA KONKURS!!!: link: http://www.spkluczewsko.na16.pl/articles.php?article_id=135 będzie pojawiało się jedno zdjęcie z krótką podpowiedzią, które kojarzy się z występami i sukcesami siatkarek Szkoły Podstawowej z Kluczewska oraz SP Arki Kluczewsko. Zdjęcia będą obejmować lata 2014 – 2020 (czyli lata kiedy to SP Kluczewsko zaczęło osiągać sukcesy w siatkówce na różnych szczeblach).

Na czym będzie polegać konkurs?

Po opublikowaniu zdjęcia należy podać z którego roku jest zdjęcie i w jakiej miejscowości zostało zrobione. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymujemy 1 punkt, czyli: prawidłowy rok – 1 punkt, prawidłowa miejscowość – 1 punkt. Dodatkowo osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi na oba pytania otrzyma bonus w postaci 3 punktów.

Odpowiedzi wysyłamy do trenera (Tomasz Dębowski) w aplikacji massenger lub smsem.

Dla trzech pierwszych osób, które zdobędą najwięcej punktów przewidziane są słodkie upominki a może i coś więcej.

Niektóre zdjęcia będą łatwiejsze, niektóre trudniejsze. Na niektórych sprawny obserwator odnajdzie chociaż część odpowiedzi, a podpowiedzi można szukać na stronie szkoły: www.spkluczewsko.na16.pl lub na facebooku.

Zapraszamy do zabawy…

 

Zdjęcie Nr 1 (14.04.2020)

Na początek "łatwizna"

W odpowiedzi podajemy Rok, z którego jest zdjęcie, w jakiej miejscowości zostało zrobione i od razu przy pierwszym zdjęciu można zdobyć bonus. Należy podać jak się nazywają Ci dwaj panowie na zdjęciu. Za każde poprawne nazwisko 1 punkt. Na odpowiedzi czekamy do końca dnia 23:59.


Odpowiedź: Rok - 2020, Miejscowość - Bełchatów. Na zdjęciu są oczywiście Reprezentanci Polski w Siatkówce: Jakub Kochanowski i Norbert Huber. Zdjęcie zrobione było podczas Turnieju o Puchar Prezesa PGE Skry Bełchatów, który to zdobyła drużyna Siatkarek SP Kluczewsko.

Jako pierwsza poprawnie odpowiedziała Nina Parzuchowska i to ona za to zdjęcie otrzymuje 7 punktów. Pozostałe dziewczyny otrzymują po 4 punkty.

Zdjęcie Nr 2 (15.04.2020)

W odpowiedzi podajemy Rok, z którego jest zdjęcie, w jakiej miejscowości zostało zrobione. Za to zdjęcie można zdobyć także bonusy. Należy podać jak na imię mają dziewczyny na zdjęciu z numerami 13 i 12. Na odpowiedzi czekamy do końca dnia 23:59. Podpowiedź - Zdjecie pochodzi z inauguracyjnego turnieju młodziczek. Odpowiedzi można oczywiscie szukać na stronie www.spkluczewsko.na16.pl w zakładce "Aktualności Sportowe".

Odpowiedź: Rok - 2019, Miejscowość - Ostrowiec Świętokrzyski. Zawodniczka z numerem 12 to Amelia, natomiast z 13 to Ania.

Jako pierwsza poprawnie odpowiedziała Kinga Czaińska i to ona za to zdjęcie otrzymuje 7 punktów. Pozostałe dziewczyny otrzymują po 4 punkty.

Zdjęcie Nr 3 (16.04.2020)

Dzisiaj troszeczkę trudniej...

W odpowiedzi podajemy Rok, z którego jest zdjęcie, w jakiej miejscowości zostało zrobione. Oczywiście i za to zdjęcie można zdobyć bonus. Zdjęcie pochodzi z Mistrzostw Polski Kinder+Sport. Aby zdobyć bonus należy podać jak się nazywają trzej sportowcy, którzy stoją obok Amelii, Wiktorii, Niny oraz trenera. Za każde poprawne nazwisko 1 punkt. Na odpowiedzi czekamy do końca dnia 23:59. Odpowiedzi można szukać na stronie www.spkluczewsko.na16.pl, tym razem na stronie głównej w newsach (trzeba cofnąć się do starszych wpisów).

Odpowiedź: Rok - 2017, Miejscowość - Zabrze. Na zdjęciu oprócz ekipy z Kluczewska są: Tomasz Majewski (dwukrotny Mistrz Olimpijski w pchnięciu kulą), Moniki Pyrek (multimedalistka w skoku o tyczce) i Oktawia Nowacka (brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w pięcioboju nowoczesnym). Zdjęcie zrobione było podczas Finału Ogólnopolskiego XXIII Turnieju Mini Siatkówki Kinder+ Sport 2017, na którym debiutowały w kategorii "dwójki": Amelia, Wiktoria i Nina, które zresztą na tej imprezie wystąpiły jeszcze dwukrotnie, w kolejnych latach.

Jako pierwsza poprawnie odpowiedziała Kinga Czaińska i to ona za to zdjęcie otrzymuje 8 punktów. Klasyfikacja po trzech zdjęciach: 1. Kinga Czaińska - 19 pkt., 2. Nina Parzuchowska - 16 pkt., 3. Łęcka Wiktoria - 13 pkt., Klaudia Synowiec - 13 pkt., 4. Mazur Amelia - 9 pkt., Depta Ola 9 pkt., 5. Janduła Ola - 2 pkt.

 

Zdjęcie Nr 4 (17.04.2020)

W odpowiedzi podajemy Rok, z którego jest zdjęcie, w jakiej miejscowości zostało zrobione. Za to zdjęcie można zdobyć jeden dodatkowy punkt. Należy podać jak na imię ma dziewczyna na zdjęciu z numerem 4. Na odpowiedzi czekamy do końca dnia 23:59. 

Podpowiedź. Najlepszy występ SP Kluczewsko w Mistrzostwach Polski.

Odpowiedzi można szukać na stronie www.spkluczewsko.na16.pl, tym razem tak jak poprzednio na stronie głównej w newsach (trzeba cofnąć się do starszych wpisów).

Odpowiedź: Rok - 2017, Miejscowość - Głuchołazy. Zawodniczka z numerem 4 to Amelia oczywiście. Nasze zawodniczki osiągnęły tam największy sukces w historii występów w Mistrzostwach Polski, zajęły VII miejsce po fascynującym meczu z SP Szlichtyngowa.

Jako pierwsza poprawnie odpowiedziała Kinga Czaińska, która o 4 minuty była szybsza od Klaudii i to ona za to zdjęcie otrzymuje 6 punktów.

 

Zdjęcie Nr 5 (18.04.2020)

Dzisiaj prawdziwa petarda!

W odpowiedzi podajemy Rok, z którego jest zdjęcie, w jakiej miejscowości zostało zrobione. Za to zdjęcie można zdobyć jeden dodatkowy punkt. Należy podać jak na imię ma pan w czarnej marynarce na zdjęciu. Na odpowiedzi czekamy do końca dnia 23:59. 

Podpowiedź. Pierwszy występ Siatkarek SP Kluczewsko na Turnieju Ogólnopolskim.

Odpowiedzi można szukać na stronie szkoły. Tym razem trzeba się trochę cofnąć w historii… Sprawne oko część odpowiedzi odczyta ze zdjęcia.

Odpowiedź: Rok - 2016, Miejscowość - Tomaszów Mazowiecki. Pan w czarnej matynarce to oczywiście pan Sławek, nasz niezastąpiony kierowca. Turniej w Tomaszowie Mazowiecki był pierwszym turniejem Ogólnopolskim Siatkarskim w jakim wystąpiła Szkoła Podstawowa w Kluczewsku. Nasze Siatkarki zajęły tam bardzo dobre V miejsce.

Jako pierwsza poprawnie odpowiedziała Wiktoria Łęcka i to ona za to zdjęcie otrzymuje 6 punktów.

Zdjęcie Nr 6 (19.04.2020)

Dzisiaj też będzie trudno...

W odpowiedzi podajemy Rok, z którego jest zdjęcie, w jakiej miejscowości zostało zrobione. Za to zdjęcie można zdobyć bonus. Należy podać jak na imię mają dziewczyny, które na zdjęciu znajdują się w postawie stojącej. Na odpowiedzi czekamy do końca dnia 23:59. 

Podpowiedź. Batoniki trzymane przez zawodniczki są produkowane w tym mieście.

Odpowiedzi można szukać na stronie szkoły w newsach.

Odpowiedź: Rok - 2017, Miejscowość - Kalisz. Dziewczyn stojące na zdjęciu to oczywiście: Nina, Amelia i Wiktoria. Turniej w Kaliszu był pierwszym turniejem Ogólnopolskim Siatkarskim w jakim wystąpiła właśnie ta ekipa ze zdjęcia. Nasze Siatkarki zajęły tam bardzo dobre V miejsce.

Jako pierwsza poprawnie odpowiedziała Klaudia Synowiec i to ona za to zdjęcie otrzymuje 8 punktów.

 

Zdjęcie Nr 7 (20.04.2020)

Dzisiaj łatwizna…

W odpowiedzi podajemy Rok, z którego jest zdjęcie, w jakiej miejscowości zostało zrobione. Za to zdjęcie można zdobyć bonus. Tak jak wczoraj należy podać jak na imię mają 4 dziewczyny, które na zdjęciu znajdują się w postawie stojącej oraz na jakiej pozycji gra dziewczyna w żółto-czarnej koszulce. Na odpowiedzi czekamy do końca dnia 23:59. 

Odpowiedzi można szukać na stronie szkoły w zakładce „Sportowe aktualności” lub w newsach.

Odpowiedź: Rok - 2020, Miejscowość - Kluczewsko. Dziewczyn stojące na zdjęciu to oczywiście: Klaudia, Emilia, Julia i Natalia. Dziewczyna w żółto-czarnej koszulce to oczywiście Julia i gra ona na pozycji libero.

Jako pierwsza poprawnie odpowiedziała Klaudia Synowiec i to ona za to zdjęcie otrzymuje 10 punktów. Przy tym zdjęciu rywalizacja była pasjonująca. 4 dziewczyny przysłały odpowiedź w ciągu 5 minut. Klaudia wyprzedziła Wiktorię o 1 minutę!

 

Klasyfikacja na półmetku rywalizacji:

1. Kinga Czaińska - 40pkt., 2. Kludia Synowiec - 36pkt, 3. Wiktoria Łęcka - 34pkt., Nina Parzuchowska - 34pkt., 4. Aleksandra Depta - 27pkt., 5. Amelia Mazur - 17pkt., 6. Aleksandra Janduła - 2pkt.


Zdjęcie Nr 8 (21.04.2020)

Dzisiaj świątecznie…

W odpowiedzi podajemy Rok, z którego jest zdjęcie, w jakiej miejscowości zostało zrobione. Za to zdjęcie można zdobyć bonus. Należy podać: ile dziewczyn jest na zdjęciu, jak na imię mają dziewczyny z numerami 1 i 18 oraz jak ma na imię Święty z laską. Na odpowiedzi czekamy do końca dnia 23:59. 

Odpowiedzi należy szukać na profilu SP Arki na Facebooku.


Odpowiedź: Rok - 2019, Miejscowość - Kluczewsko. Na zdjęciu jest 14 dziewczyn. Numer 1 to Kinga, numer 18 to Ola. Święty z laską to oczywiście Święty Mikołaj.

Jako pierwsza poprawnie odpowiedziała Klaudia Synowiec i to ona za to zdjęcie otrzymuje 9 punktów.

 

Zdjęcie Nr 9 (22.04.2020)

W odpowiedzi podajemy Rok, z którego jest zdjęcie, w jakiej miejscowości zostało zrobione. Na odpowiedzi czekamy do końca dnia 23:59. 

Odpowiedzi należy szukać na stronie szkoły w Sportowych Aktualnościach.

Odpowiedź: Rok - 2018, Miejscowość - Ostrowiec Świętokrzyski. Jest to zdjęcie z Finału Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Kinder+Sport, w którym to nasze siatkarki zajęły I i III miejsce.

Jako pierwsza poprawnie odpowiedziała Wiktoria Łęcka i to ona za to zdjęcie otrzymuje 5 punktów.

 

Zdjęcie Nr 10 (23.04.2020)

Dzisiaj wspominamy pierwsze nasze Kinderki

W odpowiedzi podajemy Rok, z którego jest zdjęcie, w jakiej miejscowości zostało zrobione. Za to zdjęcie można zdobyć bonus. Należy podać jak na imię mają wszystkie dziewczyny ze zdjęcia oraz jak nazywa się stojący z nimi pan (były wybitny siatkarz, a obecnie trener). Na odpowiedzi czekamy do końca dnia 23:59. 

Odpowiedzi należy szukać na stronie szkoły w newsach (trzeba się trochę cofnąć w historii).

Odpowiedź: Rok - 2016, Miejscowość - Częstochowa. Jest to zdjęcie z Finału Ogólnopolskiego Turnieju Kinder+Sport, w którym to nasze siatkarki wystąpiły pierwszy raz. Na zdjęciu są Oliwia Kubis, Emilia Nowakowska, Olga Tyszer i Martyna Dudek oraz Piotr Gruszka.

Jako pierwsza poprawnie odpowiedziała Amelia Mazur i to ona za to zdjęcie otrzymuje 10 punktów.

 

Zdjęcie Nr 11 (24.04.2020)

Dzisiaj też trudno…

W odpowiedzi podajemy Rok, z którego jest zdjęcie, w jakiej miejscowości zostało zrobione. Za to zdjęcie można zdobyć bonus. Należy podać jak na imię mają dziewczyny z numerami 6 i 10 oraz dziewczyna, która trzyma puchar. Na odpowiedzi czekamy do końca dnia 23:59. 

Odpowiedzi należy szukać na stronie szkoły w newsach (trzeba się trochę cofnąć w historii).

Odpowiedź: Rok - 2016, Miejscowość - Fałków. Jest to zdjęcie z Finału Wojewódzkiego w Minisiatkówce i pierwszego złota jakie w historii zdobyły nasze siatkarki. Z numerem 6 jest Wiola, z 10 Karolina, a Puchar trzyma Kinga.

Jako pierwsza poprawnie odpowiedziała Klaudia Synowiec i to ona za to zdjęcie otrzymuje 8 punktów.

 

Zdjęcie Nr 12 (25.04.2020)

Dzisiaj łatwo?

W odpowiedzi podajemy Rok, z którego jest zdjęcie, w jakiej miejscowości zostało zrobione. Za to zdjęcie można zdobyć bonus. Należy podać jak na imię mają dziewczyny z numerami 2,5 i 17. Na odpowiedzi czekamy do końca dnia 23:59. 

Odpowiedzi należy szukać na stronie szkoły w „Sportowych aktualnościach”.

Odpowiedź: Rok - 2019, Miejscowość - Włoszczowa. Jest to zdjęcie z pierwszego meczu jaki SP Arka rozegrała z Victorią Włoszczowa. Nasze Siatkarki wygrały to pasjonujące spotkanie 2:1. Z numerem 2 jest Julia, z 5 Nina i z numerem 17 Natalia.

Jako pierwsza poprawnie odpowiedziała Kinga Czaińska i to ona za to zdjęcie otrzymuje 8 punktów.

 

Zdjęcie Nr 13 (26.04.2020)

Dzisiaj niedzielnie...

W odpowiedzi podajemy Rok, z którego jest zdjęcie, w jakiej miejscowości zostało zrobione.

To zdjęcie ciężko będzie znaleźć na naszych stronach. Trzeba tutaj wykazać się troszeczkę intuicją. Zdjęcie pochodzi z miejscowości i roku, które w naszym konkursie już wystąpiły, całkiem niedawno.

Odpowiedź: Rok - 2016, Miejscowość - Częstochowa. Jest to zdjęcie z Finału Ogólnopolskiego Turnieju Kinder+Sport, w którym to nasze siatkarki wystąpiły pierwszy raz. Na zdjęciu przemarsz uczestników w dniu otwarcia na Jasną Górę gdzie odbyła się Msza Święta w intencji uczestników Mistrzostw Polski.

Jako pierwsza poprawnie odpowiedziała Nina Parzuchowska i to ona za to zdjęcie otrzymuje 5 punktów.

 

Zdjęcie Nr 14 (27.04.2020)

Ostatnie zdjęcie konkursu!!! Uwaga dodatkowe punkty!!!

W odpowiedzi podajemy Rok, z którego jest zdjęcie, w jakiej miejscowości zostało zrobione. Za to zdjęcie można zdobyć bonus. Należy podać jak na imię mają dziewczyny z numerami 5 i 11 na niebieskich koszulkach oraz dziewczyna, która siedzi w żółtych rękawkach. Na odpowiedzi czekamy do końca dnia 23:59. 

Ostatnie zdjęcie i dodatkowe punkty do zdobycia za refleks. Za to zdjęcie punktujemy tak: Osoba, która odpowie jako pierwsza otrzymuje 10 dodatkowych punktów (do tej pory było 3 punkty). Osoba, która odpowie jako druga otrzymuje 7 dodatkowych punktów, trzecia – 5 punktów, czwarta – 3 punkty, a piąta – 1punkt.

Powodzenia…